Logg inn

Logg inn med ditt passord for å redigere hjemmesiden!

Trykk på "Send meg passord" for å bli tilsendt nytt passord på epost.

Hopp til innhold

Ressurser

Våre ansatte har god erfaring innenfor design og sturktur av de fleste konstruksjonstyper.

Daglig leder Nils Chr. Hagen disputerte i 2005 på NTNU for graden Dr.ing. med avhandlingen "On the Shear Capacity of Steel Plate Girders with Large Web Openings". Doktorgradsavhandlingen er omtalt i to artikler i fagtidsskriftet "Journal of Constructional Steel Research".

Ansatte

Nils Christian Hagen

Daglig leder/rådgivende ingeniør (MRIF)

Dr. ing.

Tlf.: 41 66 54 59

e-post: nils-christian@stal-consult.no

Kristen Solaas

Rådgivende ingeniør (MRIF)

M.Sc.

Tlf.: 97 70 46 16

e-post: kristen@stal-consult.no

Svein Vegge

Kontorleder/rådgivende ingeniør

B.Sc.

Tlf.: 91 70 91 22

e-post: svein@stal-consult.no 

Bjarne Lynggaard

Rådgivende ingeniør

B.Sc.

Tlf.: 99 23 57 40

e-post: bjarne@stal-consult.no

Roy Grønhaug

Rådgivende ingeniør

B.Sc.

Tlf.: 97 17 72 55

e-post: roy@stal-consult.no

Christian Grimestad

Rådgivende ingeniør

B.Sc.

Tlf.: 90 50 39 80

e-post: christian@stal-consult.no

Ingunn Finne Reenskaug

Rådgivende ingeniør

M.Sc.

Tlf.: 40 48 83 86

e-post: ingunn@stal-consult.no

Adrian Nielsen

Rådgivende ingeniør

B.Sc.

Tlf.: 95 94 88 06

e-post: adrian@stal-consult.no

Thomas Bråtveit

Rådgivende ingeniør

B.Sc.

Tlf.: 97 06 45 02

e-post: thomas@stal-consult.no

 

Share on Facebook

Logg inn